Masážne pištole

1 položiek celkom
Masážna pištoľ
+ Darček zadarmo
ZadarmoZadarmo
€115,83 bez DPH
€139

Masážna pištoľ Eledora Booster uľaví vašim svalom relaxačnou masážou, a to v pohodlí vášho domova. Pištoľ je veľmi univerzálna, vďaka svojim štyrom výmenným hlaviciam a dvom...

Kód: 5503D

Masážne pištole fungujú na princípe masérskej vibračnej terapie. Tento typ masáže poskytuje príjemné nárazy do svalov tela pretože hlava pištole kmitá tam a späť. Maséri a masérky na dosiahnutie tohto efektu väčšinou používajú sériu úderov za pomoci rúk do danej svalovej skupiny. Masážne pištole však umožňujú získať výhody masáže priamo z pohodlia domova, bez nutnosti platiť za luxusné kúpele a iné služby.

Penové valčeky poskytujú podobný výsledok, avšak masážne pištole sú skvelé v tom, že dokážu zacieliť konkrétnu svalovú skupinu alebo boľavú oblasť. Ak ste už niekedy vyskúšali penový valček (foam roller), iste viete že je to veľmi boľavý proces. To však neplatí pri masážnych pištoliach. Intenzitu masážnej pištole si viete jednoducho regulovať pretože pištoľ jednoducho oddialíte od svalu. Takisto môžete zmeniť hlavicu pištole podľa situácie.

Pokiaľ hľadáte spôsob, ako zrelaxovať po dlhom dni v práci, masážna pištoľ by mohla byť pre Váš skvelým nástrojom.